הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הנחות מיוחדות לרגל השקת האתר
 • סט מגבות אמבטיה

  צבע: שחור
  כמות: 1
  69 ₪
 • סט מגבות אמבטיה

  צבע: שחור
  כמות: 1
  69 ₪
סה”כ בסל הקניות: 138 ₪

פאזל מגנט מיניונים | פאזל מגנט מלך האריותפאזל מגנט מיניונים

הרכבת פאזל הינה חוויה מהנה לא רק לילדים אלא גם למבוגרים. מה יש בפאזלים שכל כך מושך ילדים ומבוגרים כאחד? מחקרים רבים מראים כי רמת הגירויים שילד ואדם בוגר חווים כאשר הם מרכיבים פאזל היא עצומה. מגוון הצבעים של הפאזל כמו גם התחרות של מציאת החלקים שמתחברים אחד עם השני גורמים לנו ממש להיכנס לתוך זה ובמקרים מסוימים אף לאבד תחושת זמן. כאשר אנו נכנסים לחנות צעצועים אנו מרגישים סוג של הגשמת חלום, כולנו חולמים שיהיו לנו את כל המשחקים והצעצועים שרק נרצה אצלנו בבית. ולכן חנות כשזו היא המקום שבו הכל יכול לקרות וכל חלום יכול להתגשם. אם אתם שואפים לקנות את המתנה האידיאלית לילדכם ואולי קצת לעצמכם? כדאי לכם לרכוש פאזל מגנט מיניונים.

פאזלים מיוחדים

פאזל מגנט מיניונים מורכב מ- 48 חלקים בצבעים בוהקים וזוהרים שמושכים את העין. העובדה שהפאזל עשוי מגנט, הינו ערך מוסף, החוויה היא אפילו יותר מהנה ומספקת וניתן להרכיב את הפאזל על דלת המקרר, על דלת ממד ובעצם על כל דבר שמתמגנט. אז אם אתם מחפשים פאזל מגנט מיניונים כדאי לכם להיכנס לאתר של בסד תוכלו למצוא באתר מגוון ענק של פאזלים במחירים מיוחדים http://bsdys.co.il/ .

פאזל מגנט מלך האריות

פאזל מגנט מלך האריות מיועד לחובבי הנוסטלגיה שבנינו. מי מאיתנו לא גדל על מלך האריות? הסרט העוצמתי שגרם לכולנו להזיל דמעה ולשמוח יחד. אם גם אתם רוצים להעביר לילדכם את האהבה שלכם לדמויות של מלך האריות, הדרך הנכונה ביותר היא לשלב זאת בהרכבת פאזל על המקרר שלא רק יספק לכם רגעי נוסטלגיה שאין להם מחיר אלא יחזק לקטנטנים שלכם מיומנויות רבות כמו למשל: מיומנות מוטוריקה עדינה, מיומנות פתרון בעיות, פיתוח זיכרון, חוש הראייה ועוד.
לרכישת פאזל מגנט מלך האריות ועוד משחקים משפחתיים רבים היכנסו לאתר של בסד ותהנו ממבצעים שווים http://bsdys.co.il/