הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הנחות מיוחדות לרגל השקת האתר
 • סט מגבות אמבטיה

  צבע: שחור
  כמות: 1
  69 ₪
 • סט מגבות אמבטיה

  צבע: שחור
  כמות: 1
  69 ₪
סה”כ בסל הקניות: 138 ₪

מוצרים אקולוגים | צלחות חד פעמיות עץ דקלמוצרים אקולוגים מבית בסד

אורח חיים אקולוגי מעולם לא היה זמין וקרוב כל-כך לפתח בייתינו. הידעתם שהזמן שלוקח לנו לאכול ארוחה מצלחת פלסטיק בממוצע הוא שבע דקות, אבל לצלחת פלסטיק לוקח מעל אלף שנה להיעלם מכדור הארץ? אנו בבסד הבנו את החשיבות של אימוץ אורח חיים שלא פוגע בסביבה ולכן החלטנו לספק ללקוחות שלנו מבחר מוצרים אקולוגיים שיתרמו לאיכות הסביבה ולהרגשה הטובה שלנו, שאנו עושים משהו טוב למען כדור הארץ. אם תיכנסו לאתר שלנו תוכלו למצוא מבחר גדול מוצרים מתכלים, שלא מזיקים לסביבה בקטגוריית "מוצרים אקולוגיים" http://www.bsdys.co.il/
תהליך התכלות הפלסטיק הינו תהליך שלוקח מאות שנים, כל כלי פלסטיק חד פעמי שנזרק גורם לזיהום סביבתי. בנוסף תהליך הייצור של כלים חד פעמיים גם הוא גורם לזיהום אוויר, אז למה לנו להשתמש בכלים שגורמים לכל כך הרבה נזק? אם אנחנו יכולים להשתמש בכלים שמתכלים במהירות, עשויים מחומרים טבעיים ואפילו נראים יוקרתיים ואסתטיים יותר? נא להכיר: צלחות חד פעמיות עץ דקל.

צלחות חד פעמיות עץ דקל

אתם מתכננים יום הולדת לילד? או שמא אתם מתכוננים לקראת אירוח המשפחה לארוחת חג? אין צורך לרכוש מייד כלים חד פעמיים, הכירו את צלחות חד פעמיות עץ דקל, הצלחות נראות יותר טוב, מתאימות לכל סוגי האירועים, אפשר להשתמש בהן מספר פעמים והכי חשוב הן עשויות מחומרים טבעיים ומתכלות.
צלחות חד פעמיות עץ דקל הן אקסקלוסיביות ומיועדות לאירוח. יתרון נוסף שמצאנו בכלים חד פעמיים עץ דקל - הן מתאימות לאפיה בחום של עד 220 מעלות! וניתנים לשימוש רב פעמי כאשר מגישים בהם מוצרים יבשים.
באתר של בסד תמצאו מגוון אפשרויות רכישה של צלחות חד פעמיות עץ דקל מארז של עשרה מגשי עץ דקל להגשה 13X15 ס"מ , מארז עשר צלחות עץ דקל 15X15 ס"מ , מארז עשר צלחות עץ דקל גדולות 25X25 ס"מ, מארז עשר צלחות עץ דקל עגולות בקוטר של 23 ס"מ, מארז עשר קערות עץ דקל בקוטר של 18 ס"מ ועוד. אנו בבסד עושים את המיטב בכדי לספק ללקוחותינו מבחר גדול של צלחות חד פעמיות עץ דקל וכלים מתכלים בכלל כל זאת על מנת שלא תצטרכו לבחור שוב בצלחות פלסטיק.