הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הנחות מיוחדות לרגל השקת האתר
 • סט מגבות אמבטיה

  צבע: שחור
  כמות: 1
  69 ₪
 • סט מגבות אמבטיה

  צבע: שחור
  כמות: 1
  69 ₪
סה”כ בסל הקניות: 138 ₪

ברבי עם קראוון | ברבי עם אביזרים

הנמכרים ביותר

 • ברבי עם אביזרים נלווים
  ברבי עם אביזרים נלווים
  129 ₪ 89 ₪
 • ברבי עם קראוון ואביזרים נלווים
  ברבי עם קראוון ואביזרים נלווים
  129 ₪ 89 ₪


ברבי עם קראוון

מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקנות משחקים וצעצועים לילדים אם תיכנסו לאתר של בסד תמצאו שם את כל מה שצריך בשביל ליצור לילדים זמן משחק ותעסוקה מהנה ופורייה. בין הצעצועים של בסד תוכלו למצוא ברבי עם קראוון, לגו, משחקי מחשבה ויצירה ועוד. הצעצוע הכי נמכר אצלנו הוא ברבי עם קראוון. אם תזמינו עכשיו ברבי עם קראוון , הצעצוע יגיע אליכם עד הבית במהירות האפשרית. המארז מכיל ברבי, קראוון ומגוון אביזרי ברבי נוספים, לפרטים נוספים היכנסו לאתר שלנו http://bsdys.co.il/
הצעצועים שאנו קונים לילדים שלנו הם לא רק משחק אלא ממש כלי עזר שמיועד לסייע בהתפתחותם של ילדינו כדאי לרכוש צעצועים ומשחקים שהילדים בטוח יאהבו ויגרמו להם להיות מרותקים למשחקים והכי חשוב יפיקו תועלת התפתחותית מהם.

ברבי עם אביזרים

יש קסם מיוחד בצעצועים ובמשחקים שהופך אותם לאל זמניים, אם זו הצבעוניות, התמימות, הדמיון וההרפתקאות שהם מכניסים לעולמנו. כשם שאנו כהורים שיחקנו בברביות כיום גם ילדינו משחקים בברביות, אומנם כיום מוצע ברבי עם אביזרים טיפה יותר משוכללים משל התקופה שלנו אבל אין כמו לראות את הילד שלך משחק בצעצוע שאתה בתור ילד הכי אהבת.
בזמן כמו זה, כאשר אנו נמצאים זמן רב בבית עם הילדים, ההורים מחפשים צעצועים ומשחקים שיעסיקו את הילדים לזמן ארוך ולא פחות חשוב שהילידים יפיקו הנאה מהמשחק. אתם לא יודעים מה לרכוש לילדכם ? באתר של בסד עולם שלם פרוש לפניכם בלחיצת כפתור, תוכלו לרכוש לילדה ברבי עם אביזרים ולילד לגו איכותי http://bsdys.co.il/
ברכישה אונליין תוכלו גם לבלות עם ילדכם בדפדוף על המוצרים ולבחור יחד את הצעצוע המשולם עבורו . אם אתם מעוניינים ברכישת ברבי עם אביזרים היכנסו לאתר שלנו. אנו נמצאים בתקופה שהמציאות מכריחה אותנו לרכוש מוצרים אונליין וכן גם צעצועים לילדינו האהובים.